JanRyuMon 3

Gramy w Mahjonga w Internecie! Pytania, uwagi i porady.
Awatar użytkownika
Ranma
Gracz
Gracz
Posty: 4
Rejestracja: 10 paź 2012, 15:22
Tenhou: 4 kyuu

JanRyuMon 3

Postautor: Ranma » 13 paź 2012, 17:00

Grał ktoś w to cudo?:) Odkryłam je niedawno (pomimo tego, że jak się okazuje był on w spisie stron do grania w majhonga, ale ja zawsze zauważam takie rzeczy bardzo późno:P) i wsiąkłam. Nie dość, że jest to w 3D, posiada muzyczkę i japoński w tle w stylu," w tej chwili nie potrzebuje tej dory", " shoubu da! ( po zadeklarowaniu richi przez dwie osoby) to ponadto widać rękę układającą kamienie. Gra posiada także sporo bajerów jak np. możliwość udekorowania ręki w tatuaże, pierścionki a nawet zamienienie ludzkiej ręki na rękę kota...za pieniądze zdobyte w grze. Domyślam się, że pieniądze zdobywa się w modzie gry nazwanej ligą, gdyż trzeba nadmienić, że gra posiada opcję 4-osobowej gry ( z czerwonymi dorami i chyba bez także), 3-osobowej gry, ligii, opcje grania z przyjaciółmi, czyli po prostu prywatny room i tzw. poradnik. Podobnie jak w tenhou zaczynamy od 10 kyuu i wspinamy się wyżej. Plusem jest to, że po każdej grze widzimy ile punktów dostaliśmy za daną grę i ile nam jeszcze brakuje do następnego poziomu ( mamy taki niebieski pasek pod wynikami gry, który się z czasem wypełnia).Wadą gry jest to, że trzeba w nią grać używając przeglądarki internet explorer, no ale cóż zrobić. Ponadto wydaje mi się, że gra nie uznaje innych graczy niż z Japonii, także trzeba sobie wymyślić z której części Japonii pochodzimy;] ( gdyż gra prosi nas o to na początku). Jak na tę chwilę moje wrażenia są bardzo pozytywne, ale chciałabym się dowiedzieć ,co na ten temat sądzą inni. Ponadto jak się okaże, że ktoś w to gra, zawsze można od czasu do czasu spiknąć się na jakieś wspólne granie w modzie przyjacielskim:)

Awatar użytkownika
shimon
Administrator
Administrator
Posty: 49
Rejestracja: 24 lis 2011, 14:56
Tenhou: 3dan
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: JanRyuMon 3

Postautor: shimon » 14 paź 2012, 19:32

No ja znałem tą stronę od dawna, ale niestety jak miałem sieć w aster to nie dało się łączyć z serwerem, bo chyba blokowali niektóre zagraniczne adresy, ale teraz mam net z upc i już mogę normalnie grać. Bardzo fajny interfejs 3d, dużo bajerów i ogólnie bardzo zachęcająca otoczka. Bez znajomości japońskiego jest jednak trudno założyć konto itd, ale może znajdę (albo zrobię) jakiś tutorial, bo janrumon jest naprawdę warty uwagi. Polecam tym co jeszcze nie widzieli choćby na youtubie obczaić :)

NetRunner
Gracz
Gracz
Posty: 1
Rejestracja: 21 paź 2012, 12:11
Tenhou: 三段

Re: JanRyuMon 3

Postautor: NetRunner » 21 paź 2012, 12:20

shimon pisze: ale może znajdę (albo zrobię) jakiś tutorial

Tak, proszę ;)

Awatar użytkownika
shimon
Administrator
Administrator
Posty: 49
Rejestracja: 24 lis 2011, 14:56
Tenhou: 3dan
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: JanRyuMon 3

Postautor: shimon » 05 lis 2012, 16:40

Poradnik jak się rejestrowac i grać na Janryumon3 już w opracowania, a póki co polecamy ten angielski:
https://sites.google.com/site/janryumonguide/home

Ta wersja jest naprawde fajna, polecamy grać. Możemy też w tym wątku wypisywać swoje nicki z tamtąd. Mój to:
死門ラソタ

Awatar użytkownika
Ranma
Gracz
Gracz
Posty: 4
Rejestracja: 10 paź 2012, 15:22
Tenhou: 4 kyuu

Re: JanRyuMon 3

Postautor: Ranma » 06 lis 2012, 11:50

Natomiast mój nick to ゴーシャ

waste
Gracz
Gracz
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2013, 23:03

Re: JanRyuMon 3

Postautor: waste » 27 maja 2013, 23:08

Tam się chyba wszystko zmieniło. Ja po zarejestrowaniu na stronie NCSOFT musiałem ściągnąć klienta, zainstalować grę i grałem już później bez użycia przeglądarki. Tylko, że z informacji jakie wyświetla gra wynika, że można grać tylko 3 gry z przeciwnikami on-line. Później przycisk rozpoczęcia gry wyświetla okno dokupienia wirtualnej waluty. Ktoś mógłby potwierdzić? Może coś źle robię?

Mati
Gracz
Gracz
Posty: 10
Rejestracja: 25 mar 2013, 10:07
Tenhou: 4dan
Lokalizacja: Toruń

Re: JanRyuMon 3

Postautor: Mati » 28 maja 2013, 12:41

No niestety JRM zrobił się płatny. Możesz dostać 100 "biletów" raz na tydzień (1 hanchan kosztuje 150 xD), jeśli obejrzysz odpowiednią liczbę "HOT" gier na żywo, ale to raczej marne pocieszenie xD
Chociaż raz była promocja i dostałem 1000 biletów za darmo.

Anyway, polecam powrót na tenhou ;)


Wróć do „Mahjong on-line”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości